Beveik visas rungtynes pirmavusi Lietuvos rinktinė nugalėjo ispanus © LTU basketball nuotr.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė tęsia pasiruošimą Europos krepšinio čempionatui.

Lietuviai Gran Kanarijoje 82:77 (19:13, 23:23, 22:21, 18:20) nugalėjo Ispanijos rinktinę.

Lietuviai pirmavo nuo pat rungtynių pradžios, o į pertrauką išėjo turėdami 6 taškų persvarą (42:36).

Po pertraukos mūsiškiai atitrūko nuo varžovų ir vienu metu buvo susikrovę 16 taškų persvarą (62:46). Tiesa, ispanams pavyko grįžti į rungtynes ir išlyginti rezultatą (66:66).

Likus 3 minutėms lietuviai po Roko Jokubaičio ir Igno Brazdeikio tritaškių susigrąžino 7 taškų pranašumą (76:69).

Pergalę įtvirtino du Roko Jokubaičio taškai, padidinę persvarą iki 9 taškų (80:71).

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinėje rungtyniavo Ignas Brazdeikis pelnęs 19 taškų. Marius Grigonis, Domantas Sabonis, Rokas Jokubaitis (7 rez. perd.) ir Rokas Giedraitis surinko po 11 taškų, Jonas Valančiūnas pridėjo 10.

Ispanų gretose nesulaikomai rungtyniavo Willy Hernangomezas. Vidurio puolėjas pelnė 22 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. W. Hernangomezo brolis Juancho pridėjo 19 taškų ir 9 atkovotus kamuolius.

Šios rinktinės tarpusavyje susikaus dar kartą ketvirtadienį (rugpjūčio 18 dieną), Vilniuje.