Bolonijoje – blankus R. Jokubaitis ir „Virtus“ antausis katalonams © Barca Basket nuotr.

Bolonijos „Virtus“ (8-4) toliau yra labiausiai stebinanti šio Eurolygos sezono komanda.

Luca Banchi auklėtiniai namuose 80:75 (18:24, 15:21, 23:16, 24:14) parklupdė „Barcelona“ (9-3).

Antrojo kėlinio metu Bolonijos ekipos krepšininkai atsilikinėjo 14 taškų, trečiajame kėlinyje skirtumas siekė 12 taškų, tačiau tai buvo jiems nė motais. Jie į rungtynes grįžo.

Po Tomašo Satoransky metimo „Barca“ turėjo taško persvarą (likus 1:07 iki rungtynių pabaigos), tuomet pražangą išprovokavęs Danielis Hackettas susimetė baudos metimus, o Iffe Lundbergas smeigė nežmoniškos svarbos tritaškį.

Per likusį laiką „Barca“ pergalės nesusigrąžino.

Rokas Jokubaitis po karjeros rungtynių Ispanijoje čia atrodė blankiai. Įžaidėjo sąskaitoje – nei vieno taško, nulis metimų, 4 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos ir 2 naudingumo balai. Jis žaidė 12 minučių.

„Virtus“ į pergalę vedė Lundbergas, kuris surinko 21 tašką. Po 14 pridėjo Hackettas ir Tornike Shengelia.

Willy Hernangomezo 15 taškų „Barcos“ neišgelbėjo.