Ch. Eidsono pagerbimo rungtynėse – „Ryto“ pergalė prieš „Šiaulius“ © LKL nuotr.

„Betsafe-LKL“ čempionate pergalę namuose iškovojo Vilniaus „Ryto“ (21/5) ekipa.

Vilniečiai rezultatu 83:74 (24:18, 21:22, 18:13, 20:21) nugalėjo svečius iš Šiaulių ir pagerbė Chucko Eidsono marškinėlių iškėlimą į arenos palubes pergale.

Kova vyko apylygiai, tačiau 7:0 spurtu pirmąjį kelinį užbaigęs „Rytas“ laimėjo ketvirtį 6 taškų skirtumu – 24:18.

Antrajame kėlinyje šiauliečiai buvo perėmę kontrolę (33:27), tačiau šeimininkai nesutriko ir kėlinio viduryje sužaidė atkarpą 11:0 bei vėl įgijo pranašumą (40:35). Tokį pat pranašumą vilniečiai išsinešė ir į ilgąją pertrauką – 45:40.

Ilgosios pertraukos metu buvo iškelti legendinio Vilniaus „Ryto“ žaidėjo Chucko Eidsono maškinėliai – pagerbimo ceremonijos metu kartu su Ch. Eidsono buvo jo šeima bei buvę komandos draugai.

Po ilgosios pertraukos šeimininkams pavyko padidinti pranašumą iki dviženklio (63:53), o ketvirtajame kėlinyje netgi įgijo 15 taškų pranašumą – 80:65. Vilniaus „Rytas“ pranašumo neprarado ir laimėjo rungtynes 83:74.

„Rytas“: Justinas Gorhamas 22 (5/6 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 31 n.b.), Marcusas Fosteris 12, Robertas Cole, Margiris Normantas ir Martynas Echodas (6 blk.) po 9, Arnas Velička 8.

„Šiauliai“: Tomaš Pavelka 17 (7/8 dvit., 8 atk. kam., 27 n.b.), Shaquille Keithas 13, Paulius Danusevičius 11 (7 atk. kam.), Leonardas Thorpe 9, Seanas Armandas 8.