„Clippers“ sušvelnino serijos rezultatą prieš „Suns“, į kurių gretas grįžo C. Paulas © Unsplash/Tim Hart nuotr.

Los Andželo „Clippers“ šią naktį laimėjo prieš Fynikso „Suns“ savo namuose 106:92(29:21, 17:27, 34:21, 26:23) ir sušvelnino serijos rezultatą 1:2.

Fynikso komanda ir toliau serijoje dalyvauja, o šiose rungtynėse į aikštelę po užsikrėtimo COVID-19 grįžo ir vienas iš „Suns“ lyderių Chrisas Paulas.

Šiose rungtynėse lūžis įvyko po didžiosios pertraukos, kai trečiąjį kėlinį „Clippers“ laimėjo 34:21, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje po 7:0 spurto jau pirmavo 96:83 ir viskas po mažu tapo aišku.

Į pergalę Los Andželo komanda šiose rungtynėse vedė Paulas George'as, kuris surinko 27 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.