D. Motiejūnas produktyviai išnaudojo savo minutes, bet „Monaco“ dramatiškai pralaimėjo © imago images/PanoramiC nuotr.

Donatas Motiejūnas sėkmingai išnaudojo trenerio suteiktas galimybes, bet tai neišgelbėjo „Monaco“ (6-3) nuo pralaimėjimo.

Lietuvio ekipa namuose 93:96 (18:21, 24:20, 22:34, 33:17) nusileido Eurolygos lyderiams Stambulo „Fenerbahče“ (8-1).

Pirmoji rungtynių dalis klostėsi apylygiai, bet kelių taškų persvarą Turkijos klubas išlaikydavo (45:38).

Trečiajame kėlinyje Stambulo ekipa pelnė net 34 taškus ir taip susikrovė triuškinamą, 19 taškų persvarą (79:60).

„Monaco“ nepasidavė ir įpusėjus lemiamam ketvirčiui, sumažino deficitą iki 8 taškų (79:87). Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos Mike'as Jamesas realizavo vieną baudos metimą iš dviejų ir sušvelnino šeimininkų deficitą iki 6 taškų (86:92).

Elie Okobo smeigė tritaškį ir „Monaco“ sumažino „Fenerbahče“ persvarą perpus (89:92). Donta Hallas pelnė 2 taškus, o Nigelas Hayesas-Davisas pataikė abu baudos metimus (91:94).

Lemiama ataka priklausė „Monaco“, bet Mike'o Jameso tritaškis skriejo pro šalį.

Donatas Motiejūnas per 16 žaidimo minučių pelnė 11 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Šeimininkų neišgelbėjo 18 taškų pelnęs Jordanas Loydas, Mike'as Jamesas surinko 17.

„Fenerbahče“ gretose spindėjo Nigelas Hayesas-Davisas. Buvęs žalgirietis pelnė 21 tašką, Scottie Wilbekinas ir Nickas Calathesas pridėjo po 15 taškų.