D. Sabonio ir N. Jokičiaus akistatoje triumfavo lietuvis © AP nuotr.

NBA lygoje Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (11-7) pranoko čempionų komandą Denverio „Nuggets“ (14-7), kurioje vėl dominavo Nikola Jokičius.

Galutinis rezultatas 123:117 (25:30, 39:20, 24:28, 35:39).

Rungtynių pradžia šiek tiek sėkmingiau klostėsi „Nuggets“, kurie po pirmo kėlinuko turėjo nedidelį pranašumą. Tiesa, prieš ilgąją pertrauką spurtavę „Kings“  krepšininkai išsiveržė į priekį ir susikūrė užtikrintą atotrūkį. Po ilgosios pertraukos Denveris bandė naikinti deficitą ir priartėjo prie lietuvio ekipos, tačiau pergalę šventė mūsiškis.

D. Sabonis žaidė 36 minutes ir per jas pelnė 17 taškų (6/15 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Nors rungtynes pralaimėjo, tačiau N. Jokičius Dominavęs serbas rungtynės užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 36 taškus, 13 atkovotų kamuolių ir 14 rezultatyvių perdavimų.