D. Sabonio sąskaitoje dvigubas dublis ir „Pacers“ pergalė © IndyStar nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone dar vieną pergalę pasiekė lietuvio atstovaujama ekipa, o pastarasis surengė gerą pasirodymą. Domantas Sabonis su Indianos „Pacers“ (4-7) išvykoje nugalėjo Sakramento „Kings“ (5-5).

Galutinis rezultatas 94:91 (27:19, 21:24, 26:24, 20:24).

Rungtynes geriau pradėjo „Pacers“ krepšininkai, kurie susikūrė beveik dviženklį pranašumą, tačiau kova buvo atkakli ir prieš ilgąją pertrauką varžovai sušvelnino savo atsilikimą. Antroje mačo dalyje žaidimas klostėsi panašiai kaip ir pirmoje, o abi komandos žaidė taškas į tašką ir turėjo puikius šansus į pergalę. Visgi, lemiamos minutės sėkmingiau susiklostė lietuvio ekipai, kuri iškovojo dar vieną pergalę sezone.

D.Sabonis per 29 minutes surinko 17 taškų (7/10 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 3/3 baudų metimų), taip pat atkovojo 10 ir perėmė 3 kamuolius, kartą atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo bei 5 sykius prasižengė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausi buvo Carisas LeVertas su 22 taškais ir T.J.McConnellis su 18.

Pralaimėtojų komandoje Harrisonas Barnesas pelnė 22, Buddy Hieldas, Tyrese‘as Haliburtonas ir De‘Aaronas Foxas po 17 taškų.