D. Sabonio sąskaitoje trigubas dublis, bet „Pacers“ ir vėl pralaimėjo © IndyStar nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone dar vieną pralaimėjimą patyrė lietuvio atstovaujama ekipa, tačiau mūsiškis surengė puikų pasirodymą. Domantas Sabonis su Indianos „Pacers“ (9-14) nusileido Minesotos „Timberwolves“ (11-10), tačiau lietuvio sąskaitoje buvo surinktas trigubas dublis.

Galutinis rezultatas 98:100 (26:20, 31:28, 19:30, 22:22).

Kova nuo pirmo ketvirčio buvo atkakli ir kovinga, o abi komandos pirmoje dalyje žaidė tolygiai su mažais atitrūkimais rezultate. Tiesa, grįžus po ilgosios pertraukos „Timberwolves“ surengė uraganinį puolimą ir panaikino visą deficitą, o paskutiniame kėlinyje po žaidimo taškas į tašką, sėkmingiau sužaidę iškovojo pergalę.

D.Sabonis per 36 minutes pelnė 16 taškų (5/8 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 6/7 baudų metimų), taip pat atkovojo 25 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, blokavo metimą, tačiau padarė 4 klaidas ir surinko 5 pražangas.

Rezultatyviausias ekipoje buvo M. Brogdonas su 25 taškais.

Nugalėtojų gretose K.A. Townsas surinko 32 taškus, A. Edwardsas ir D'A. Russellas po 21.