D. Sabonio sąskaitoje trigubas dublis ir pergalė prieš L. Jamesą © IndyStar nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone dar vieną puikų pasirodymą surengė lietuvis Domantas Sabonis, kuris su atstovaujama Indianos „Pacers“ (16-29) ekipa nugalėjo Los Andželo „Lakers“ (22-23) krepšininkus.

Galutinis rezultatas 111:104 (23:32, 27:24, 26:24, 35:24).

Rungtynės mūsiškio komandai klostėsi sunkiau ir pirmuosius du kėlinius pirmavo Los Andželo atstovai, tačiau po ilgosios pertraukos žaidimas pasikeitė ir „Pacers“ išsiveržė į priekį.

D. Sabonis per 35 minutės pelnė 20 taškų (7/10 dvitaškių, 2/2 tritaškių), jo sąskaitoje taip pat 12 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų, blokas, klaida ir 4 pražangos.

Nugalėtojų gretose C. LeVertas pelnė 30 taškų, M. Brogdonas pridėjo 19.

Tuo tarpų pralaimėtojų komandoje L. Jamesas pelnė 30, T. Hortonas-Tuckeris pridėjo 20 taškų.