Dar vienos puikios T. Sedekerskio rungtynės Ispanijos čempionate pergalės neatnešė © Baskonia nuotr.

Tadas Sedekerskis sužaidė dar vienas puikias rungtynes Ispanijos ACB lygoje, tačiau šįkart jo ekipa Vitorijos „Baskonia“ suklupo.

Vitorijos „Baskonia“ (4-6) svečiuose 77:83 (22:20, 19:16, 15:20, 21:27) turėjo pripažinti Las Palmo „Gran Canaria (7-3) ekipos pranašumą.

Tadas Sedekerskis per 37 minutes įmetė 12 taškų (3/3 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), atkovojo 11 kamuolių ir surinko 22 naudingumo balus.

Rokas Giedraitis per 28 minutes surinko 11 taškų (1/1 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 9 naudingumo balus.

Kitą savaitę Eurolygoje „Baskonia“ susitiks su „Crvena Zvezda“ ir CSKA namuose.