Darius Songaila: „Prisidėti prie rinktinės ir atiduoti tą duoklę yra malonu” © LTU basketball nuotr.

Prie Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerių štabo prisijungsiantis Darius Songaila vadovaus į pirmąjį nacionalinės rinktinės pasirengimo etapą susirinksiantiems krepšininkams.

Planuojama rinktinės stovyklos pradžia – liepos 12 d., o kvietimai dalyvauti išsiųsti 13-kai krepšininkų.

„Daug metų atstovavau Lietuvos rinktinei kaip žaidėjas, o dabartinė karjera pakrypo treniravimo linkme. Prisidėti prie rinktinės ir atiduoti tą duoklę iš trenerio pusės yra tikrai malonu, – kalbėjo NBA klube San Antonio „Spurs” trenerio asistentu dirbantis Darius Songaila. – Ačiū už galimybę ir mielai prisidėsiu prie vyrų rinktinės, ambasadoriaus, bendravimo su žaidėjais, esančiais Amerikoje, vaidmenyje.”

„Džiaugiamės, kad Darius Songaila sutiko padėti ir tiek prisijungti prie Lietuvos vyrų rinktinės trenerių štabo, tiek ir padėti plėtojant federacijos veiklas Jungtinėse Amerikos Valstijose, – pažymėjo LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas. – Pasirengimo pasaulio krepšinio čempionatui plane ypatingą vietą užims pirmasis etapas, kurio metu norėsim, kad Darius Songaila surinktų informaciją apie geriausiai pasiruošusius žaidėjus, galinčius papildyti pagrindinį rinktinės penkioliktuką.”

Planuojama, jog pirmojo pasirengimo etapo metu Lietuvos vyrų rinktinė sužais keletą kontrolinių rungtynių, o vėliau trenerių štabas nuspręs, kurie žaidėjai toliau tęs pasiruošimą FIBA pasaulio pirmenybėms.

Rezervinės Lietuvos krepšinio rinktinės sąrašas:

Gynėjai: Augustas Marčiulionis, Mantas Rubštavičius, Arnas Beručka, Deividas Sirvydis, Ignas Sargiūnas, Matas Jogėla.

Puolėjai: Arnoldas Kulboka, Gytis Nemeikša, Dovydas Butka, Lukas Uleckas.

Vidurio puolėjai: Marekas Blaževičius, Ąžuolas Tubelis, Danielius Lavrinovičius.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos