Dviženklį deficitą panaikinęs „Lietkabelis“ – LKL pusfinalyje © LKL.lt nuotr.

Panevėžio „Lietkabelis“ sugebėjo išlipti iš dviženklio deficito ir švęsti pergalę LKL ketvirtfinalio serijoje. Nenado Čanako auklėtiniai namuose 92:87 (16:23, 23:26, 25:16, 28:22) palaužė Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ ekipą.

Seriją iki 3 pergalių „Lietkabelis“ laimėjo sausu rezultatu – 3-0. Pusfinalyje Panevėžiečių lauks „Žalgirio“ ir „Neptūno“ poros nugalėtojas.

Nebeturintys kur trauktis uteniškiai žaidžia labai užtikrintai pirmojoje pusėje.

Po pirmojo kėlinio „Juventus“ įgijo 9 taškų persvarą (23:14).

Vytautas Šulskis pelnė 13 taškų pirmojoje rungtynių dalyje ir po pertraukos svečiai turėjo dviženklę persvarą (49:39).

Po pertraukos Panevėžiečius pradėjo gelbėti D. Gagičius. Per 3 kėlinį serbas pelnė net 13 taškų ir iš uteniškių pranašumo teliko 3 taškai (65:62).

Lemiamame ketvirtyje Tomao Lekūno tritaškiai laikė „Juventus“ priekyje, tačiau D. Gagičius ir Kristupas Žemaitis užkūrė „Lietkabelį“ dar vienam spurtui bei persvėrė rungtynių rezultatą jau „Lietkabelio“ naudai (84:78).

„Juventus“ dar turėjo šansą atsitiesti, bet Patrickas Milleris nepataikė iš po krepšio ir nesumažino deficito iki 2 taškų (87:83). „Lietkabelis“ išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę bei sausu rezultatu serijoje pateko į LKL pusfinalį.

„Lietkabeliui“ net 26 taškus pelnė Dorde Gagičius, Gediminas Orelikas surinko 18 taškų.

Uteniškių gretose Vytautas Šulskis pelnė 19 taškų, Norbertas Giga pridėjo 15.