E. Sumnerio fenomenas: „Žalgiris“ iškovojo 3 pergalę iš eilės ir išsaugojo Eurolygos įkrintamųjų viltis © Scanpix nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (14-18) toliau kabinasi į Eurolygos įkrintamąsias. Andrea Trinchieri auklėtiniai pilnoje „Žalgirio“ arenoje rezultatu 87:73 (14:17, 21:20, 24:17, 28:19) įveikė Milano „EA7 Emporio Armani“ (14-18).

Dvitaškiais susitikimą pradėjo Dovydas Giedraitis, Arnas Butkevičius ir Keenanas Evansas, o po du taškus pridėjo Laurynas Birutis ir Edgaras Ulanovas – 10:5. Per likusias penkias kėlinio minutes po dvitaškį įmetė L.Birutis ir Edmondas Sumneris, o žalgiriečiai jau vijosi varžovus – 14:17.

E.Sumneris įmetė baudos metimą, tritaškiu pasižymėjo Brady Manekas, Lukas Lekavičius pelnė penkis taškus, o metimu iš po krepšio taškus pelnė Kevarriusas Hayesas – 25:24. Penkis taškus iš eilės surinko A.Butkevičius, o K.Evansas neklydo atakuodamas nuo baudų metimo linijos ir smeigė tritaškį – 35:37.

Po pertraukos žalgiriečiai įjungė aukštesnę pavarą ir po D.Giedraičio, E.Ulanovo ir E.Sumnerio dvitaškių bei keturių K.Evanso taškų jau pirmavo – 45:40. Dvitaškį pridėjo L.Birutis, E.Sumneris surinko keturis taškus, K.Hayesas įdėjo iš viršaus, o K.Evansas ir L.Lekavičius smeigė po tritaškį – 59:54.

Penkis taškus pelnė E.Sumneris, L.Lekavičius ir K.Hayesas įmetė dvitaškius, o K.Evansas pasižymėjo dvitaškiu su pražanga – 71:63. L.Birutis pataikė baudos metimą, A.Butkevičius pataikė du tritaškius, E.Sumneris taikliai metė iš toli, K.Evansas vėl įmetė dvitaškį su pražanga, K.Hayesas įdėjo iš viršaus, o pergalę baudos metimu įtvirtino Danielius Lavrinovičius – 87:73.

Edmondas Sumneris sužaidė savo karjeros rungtynes, jo sąskaitoje 17 taškų (4/4 dvit., 2/2 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 3 kamuolius, 2 perimti kamuoliai, 1 klaida, 3 pražangos ir 28 naudingumo balai.

„Žalgiris“: K.Evansas 20, E.Sumneris 17 (5 rez. perd., 2 per. kam.), A.Butkevičius 13, L.Lekavičius 10, K.Hayesas 8 (6 atk. kam.), L.Birutis 7 (7 atk. kam.), D.Giedraitis 4, E.Ulanovas 4 (5 rez. perd.), B.Manekas 3, D.Lavrinovičius 1, T.Dimša 0, D.Butka 0.

„EA7 Emporio Armani“: N.Mirotičius 19, S.Napieras 17, S.Shieldsas 11.