Euforija Berlyne: tritaškiais tinklelį deginę vokiečiai parklupdė graikus © FIBA nuotr.

Vokietijos rinktinė triumfuoja. Čempionato šeimininkai įspūdingu puolimu prasiskynė kelią į Europos čempionato pusfinalį.

Vokiečiai 107:96 (31:27, 26:34, 26:10, 24:25) nugalėjo vienus iš turnyro favoritų Graikijos rinktinę.

Vokietija pusfinalyje rungtyniaus prieš Ispaniją.

Vokiečiai įspūdingai pradėjo rungtynes, pelnydami 28 taškus per 6 minutes.

Tiesa, taip pat rezultatyviai žaidė ir Graikijos rinktinė, kuri po įspūdingo Kosto Slouko metimo iš aikštės vidurio, pirmavo 4 taškais (61:57).

Po pertraukos vokiečiai surengė neįtikėtiną spurtą 20:1 ir susikrovė 15 taškų persvarą (77:62).

Ketvirtąjį kėlinįį geriau pradėjo graikai, kurie po Giannio Antetokounmpo taškų su pražanga sumažino deficitą iki 9 taškų (78:87), bet tuomet savo žodį tarė Franzas Wagneris smeigęs tritaškį per tą patį G. Antetokounmpo.

Graikų taikiklis iš tolimo nuotolio nusimušo, o tuo pasinaudoję vokiečiai, įpusėjus ketvirtajam kėliniui, susikrovė 16 taškų persvarą (96:80).

Smūgis Graikijai įvyko likus 4:56 minutės iki rungtynių pabaigos. Komandos žvaigždė Giannis Antetokounmpo užsidirbo antrąją nesportinę pražangą ir buvo priverstas palikti rungtynes.

Dennisas Schroderis smeigė dar vieną tritaškįį, o Danielis Theisas nublokavo D. Agravanį ir triumfas Berlyne prasidejo. (103:82).

Per likusį laiką graikai nieko pakeisti nebesugebėjo ir vokiečiai iškovojo įspūdingą pergalę.

Tiesa, dar prieš tai Dennisas Schroderis apsižodžiavo su Graikijos rinktinės štabu ir gavo antrąją techninę pražangą.

Vokiečiai šiose rungtynėse pataikė net 17 tritaškių.

Vokiečius į pergalę vedė Dennisas Schroderis, kuris pelnė 26 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Jam sėkmingiausiai talkino 19 taškų pelnę Andreasas Obstas ir Franzas Wagneris.

Graikų nuo nesėkmės neišgelbėjo Giannis Antetokoumpo. NBA žvaigždė pelnė 31 tašką, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.