Eurolygos komandų apžvalga: Belgrado „Partizan“ © Partizan nuotr.

Tęsiame Eurolygos komandų komplektacijų apžvalgą. Šį kartą žvilgsnis krypsta į Belgrado „Partizan“.

Praėjusio sezono rezultatas – nedalyvavo.

Išvyko: Dallasas Moore'as, Rade Zagoracas, Rodions Kurucs, Nemanja Dangubičius.

Atvyko: Dante Exumas, Ioannis Papapetrou, Jamesas Nunnally, Danilo Andjusičius.

Po ilgos pertraukos į stipriausią Europos krepšinio turnyrą sugrįžta šlovingą istoriją turintis Belgrado „Partizan“.

Belgrado klubas šiemet turės įspūdingą sirgalių užnugarį. Šiuo metu yra išpirkta virš 11 tūkstančių sezoninių bilietų į Eurolygos namų rungtynes.

Serbijos klubas pasipildė keturiais naujais krepšininkais. Trys iš jų kaip reikiant stiprina komandos gynybinį potencialą: Dante Exumas, Ioannis Papapetrou ir Jamesas Nunnally. Pastarasis „Maccabi“ ekipoje sužaidė atgimimo sezoną ir buvo vienas iš naudingiausių visos lygos krepšininkų.

Komandos puolimo žvaigžde neabejotinai taps Kevinas Punteris. Amerikietis prognozuojama, jog bus tarp 10-ties, o gal net tarp 5-ių rezultatyviausių visos lygos krepšininkų.

Į komandą taip pat atvyko „Monaco“ ekipoje rungtyniavęs Danilo Andjusičius. Iš pirmo žvilgsnio tai neatrodo kaip kažkuo ypatingas pirkinys, bet tai gali tapti 8-9 taškų žaidėjų Eurolygos komandoje su aiškiu vaidmeniu, kurio Prancūzijoje jis neturėjo.

Klausimų šiek tiek kyla dėl priekinės linijos pajėgumo. Čia lyderis neabejotinai bus Zachas LeDay.

Pagrindinis „Partizan“ vidurio puolėjas bus Mathiasas Lessortas. Prieš pat sezoną Belgrado ekipoje traumą patyrė Alenas Smailagičius, kas lems dar didesnes Lessorto minutes. Taip pat įdomu kokį progresą nuo žaidimo Madrido „Real“ gretose padarė Tristanas Vukčevičius.

Svarbiausia ir ryškiausia komandos figūra yra treneris Željko Obradovičius. Praėjęs sezonas „Partizan“ nebuvo sėkmingas, tad labai įdomu ar Obradovičiaus geriausi laikai jau yra praityje ar treneris turi dar parako rodyti aukščiausius rezultatus Eurolygoje.

Komplektacijos vertinimas – 8

Kyla klausimas kaip komandą suvaldys Dante Exumas, kuris yra pagrindinis komandos įžaidėjas, nors „Barcelonos“ gretose australas žaidė antru ar net trečiu numeriu. Taip pat kiek pasigendama gylio ir solidumo priekinėje linijoje. Bet kokiu atveju „Partizan“ turėdami tokius talentus kaip Punteris, Nunnally, LeDay ar Papapetrou tikrai bus rimta jėga  Eurolygoje jau pirmajame savo sezone ir tikrai pretenduos į atkrintamąsias.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos