Fenomenaliai žaidęs Vezenkovo ir Bosto duetas atvedė bulgarus į pirmąją pergalę © FIBA nuotr.

Aleksandras Vezenkovas ir Dee Bostas galiausiai atvedė Bulgarijos (1-3) rinktinę į pirmąją pergalę Europos čempionate.

Bulgarai A grupėje rezultatu 92:80 (14:18, 25:20, 27:19, 26:23) įveikė grupės šeimininkus Sakartvelo (1-3) krepšininkus.

Trečiojo kėlinio viduryje rezultatas buvo 51:49 Bulgarijos naudai. Tuomet bulgarai surengė spurtą 9:0 ir atitrūko nuo kartvelų per 11 taškų.

Likus 2 minutėms iki mačo pabaigos Sakartvelo viltis atgaivino Alexanderio Mamukeshvilio tritaškis, kuris sumažino skirtumą iki 8 taškų (86:78), tačiau netrukus svarbų dvitaškį pataikė Andrėjus Ivanovas.

Artimiau kartvelams, po Bulgarijos centro dvitaškio, priartėti nepavyko.

Prieš paskutinį turą Sakartvelo situacija tampa komplikuota. Illias Zouroso auklėtiniams reikės rytoj įveikti Belgiją ir tikėtis Juodkalnijos pergalės prieš Bulgariją.

Bulgarai šiandien savo viltis atgaivino ir rytoj sieks įveikti juodkalniečius, kurie šiame čempionate jau laimėjo du susitikimus.