G. Antetokoumpo ir T. Dorsey vedami graikai palaužė kroatus © FIBA nuotr.

Europos čempionato C grupėje susitiko grupės favoritai graikai ir kroatai.

Giannio Antetokounmpo ir Tylerio Dorsey vedami graikai 89:85 (24:16, 22:14, 24:32, 19:23) nugalėjo kroatus

Pirmoje rungtynių pusėje dominavo graikai. Tylerio Dorsey vedami graikai po dviejų kėlinių susikrovė triuškinamą 16 taškų persvarą (46:30).

Tiesa, kroatai atsigavo ir sugebėjo panaikinti beveik visą deficitą (60:62), bet graikai vėl spurtavo ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo 8 taškų persvarą (70:62).

Ketvirtajame kėlinyje kroatai neleido pabėgti savo varžovams ir likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos J. Smithas sušvelnino deficitą iki 4 taškų (84:80).

Likus 45 sekundėms Giannis Antetokounmpo įkrovė kamuolį į krepšį ir priartino graikus prieš pergales (86:82).

Lemiamu momentu tapo įspūdingas Giannio blokas ir jo taškai su pražanga įtvirtinę pergalę graikams (89:82).

Graikus į pergalę atvedė Giannis Antetokounmpo ir Tyleris Dorsey. Abu krepšininkai surinko po 27 taškus.

Kroatijos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 23 Jaleeno Smitho taškai. Bojanas Bogdanovičius surinko 19.