G. Antetokounmpo vedami „Bucks“ iškovojo NBA titulą po 50 metų pertraukos © USA Today Sports nuotr.

Milvokio „Bucks“ – naujieji NBA čempionai, kurie iškovojo savo pirmą titulą per savo istoriją, po 50 metų pertraukos.

„Bucks“ 6-ąsias serijos rungtynes prieš Fynikso „Suns“ laimėjo 105:98(29:16, 13:31, 35:30, 28:21) ir NBA finalų seriją laimėjo 4:2 rezultatu.

Šios rungtynės prasidėjo dviem skirtingais kėliniais, kai viename iš jų užtikrintai laimėjo Milvokio ekipa, o kitame kėlinyje – Fynikso komanda.

Tuo tarpu, rungtynių pabaiga jau vyko taškas į tašką, tačiau įvykis kontroliavo „Bucks“ ekipa. Po Jae Crowderio baudos metimų „Suns“ dar buvo priartėję iki 4 taškų(100:96), tačiau tuomet Khrisas Middletonas šovė dvitaškį, pataikė savo baudas ir uždarė rungtynes.

Šiose rungtynėse į pergalę „Bucks“ vedė monstriškas rungtynes sužaidęs graikas Giannis Antetokounmpo. Puolėjas per rungtynes pelnė net 50 taškų bei atkovojo 14 kamuolių.

G. Antetokounmpo tapo ir naudingiausiu finalo žaidėju – MVP.