Galingas D. Sabonio žaidimas atvedė į pergalę „Pacers“ ekipą © IndyStar nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone dar vieną galingą pasirodymą surengė Domantas Sabonis, kurio dėka Indianos „Pacers“ (9-12) pasiekė pergalę prieš Toronto „Raptors“ (9-11).

Galutinis rezultatas 114:97 (31:35, 35:22, 26:24, 22:16).

Namuose žaidę „Pacers“ krepšininkai pirmą ketvritį pradėjo rezultatyviai, tačiau varžovai pasirodė šiek tiek geriau. Tiesa, ties tuo Toronto atstovų puolimas ir sustojo, kitaip nei šeimininkų, kurie pratęsė aktyvų taškų rinkimą ir išsiveržė į priekį. Po ilgosios pertraukos žaidimas buvo ramesnis, tačiau jame toliau geriau atrodė Indianos komanda, kuri pasiekė pergalę.

D.Sabonis per 36 minutes surinko 23 taškus (7/12 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud.), taip pat atkovojo 18 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Jam talkino C. Levertas su 19 ir M. Turneris su 17 taškų.

Pralaimėtojų gretose F. VanVleetas surinko 26, S. Barnesas ir P. Siakamas po 17 taškų.