Giannio ir Jokičiaus susirėmime triumfavo serbai po pratęsimo © FIBA nuotr.

Tęsiasi kovos atrankoje į krepšinio pasaulio čempionatą.

I grupėje susitiko vienos iš stipriausių pasaulio rinktinių Serbija prieš Graikiją mače Belgrade. Tarpusavyje kovėsi ir NBA žvaigždės, Nikola Jokičius prieš Giannį Antetokounmpo.

Serbija po pratęsimo 100:94 (31:25, 20:19, 19:19, 17:24, 13:7) palaužė graikus.

Likus minutei ir 30 sekundžių iki pagrindinio laiko pabaigos nerealų tritaškį smeigė Nikola Jokičius po kurio serbai turėjo 8 taškų persvarą (87:79).

Visgi savo taikliu tritaškiu atsakė Thanasis Antetokounmpo, Nickas Calathesas pateikė metimą iš vidutinio nuotolio, o pratęsimą išplėšė fantastiškas Tylerio Dorsey tritaškis. Ognjeno Jaramazo metimas, kuris galėjo išplėšti pergalę serbams per pagrindinį laiką, buvo netikslus.

Pratęsimą laimėjo serbai vedami N. Jokičiaus. Centras pelnė 6 taškus ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą per papildomas 5 minutes. Iš viso „Nuggets“ žvaigdžės sąskaitoje – 29 taškai, tiesa gan prastas baudų metimo procentas šį vakarą buvo iš pagrindinio Serbijos žaidėjo (5/10 – 50 proc).

G. Antetokounmpo surinko net 40 taškų (14/25 metimai iš žaidimo, 10/14 baudos metimai), tačiau to nepakako, kai Graikija iškovotų pergalę.

Serbams po šio mačo gali sulaukti ir nemalonių žinių, kadangi skaudžią čiurnos traumą patyrė Vasilije Micičius. Eurolygos žvaigždė aikštę paliko antrajame kėlinyje.