„Gloria Cup“ startas nesėkmingas - „Žalgiris“ krito prieš „Lokomotiv“ © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ komanda kasmetinį turnyrą Turkijoje, „Gloria Cup“ pradėjo nesėkme. Martino Schillerio treniruojama ekipa nusileido Krasnodaro „Lokomotiv“ komandai.

Neseniai žaidę prieš šią ekipą kauniečiai šį kartą krito rezultatu 69:76 (18:20, 16:20, 11:19, 24:17).

Nors rungtynės buvo kovingos ir pirmasis kėlinys pralaimėtas vos 2 taškų skirtumu, tačiau jau antrame skirtumas tik didėjo. Po ilgosios pertraukos Rusijos atstovai dar labiau nutolo nuo mūsiškių ir įgyjo solidų pranašumą. Visgi, rungtynių paskutinėje dalyje pavyko atsilikimą sušvelninti, tačiau dėl pergalės pakovoti nepavyko.

„Žalgiris“: J.Lauvergne 17, E.Mudiay 11, T.Cavanaugh 9 (7 atk. kam.), J.Strelniekas 7, E.Ulanovas 7, A.Milaknis 6, N.Giffey 4, P.Jankūnas 3, J.Nebo 2, M.Blaževičius 2, L.Lekavičius 1, M.Kalnietis 0.

„Lokomotiv“: J.Motley 21 (12 atk. kam., 5 rez. perd.), D.Thompsonas 18, Z.Vediščevas 10 (4 rez. perd.).