„Hawks“ įveikė „76ers“ ir pateko į Rytų finalą, „Suns“ sėkmingai pradėjo savo seriją © Unsplash/Tim Hart nuotr.

Šią naktį Atlantos „Hawks“ gan sensancingai uždarė Rytų pusfinalio seriją ir įveikė svečiuose savo varžovus Filadelfijos „76ers“ įveikė 103:96(25:28, 23:18, 28:25, 27:25).

Ketvirtajame kėlinyje po Tobias Harriso dvitaškio Filadelfijos ekipa dar atsilikinėjo tik 1 tašku 92:93, tačiau tuomet baudos metimus sumetė Danilo Gallinari, Kevinas Huerteris, dar keli žaidėjai pasižymėjo ir rezultatas tapo 94:101 „Hawks“ naudai.

Labiausiai prie Atlantos ekipos pergalės gan netikėtai prisidėjo Kevinas Huerteris, kuris „sukratė“ 27 taškus, o Filadelfijai nepagelbėjo ir 31–as Joelio Embiido taškas.

Tuo tarpu, savo seriją pradėjo ir „Suns“ bei „Clippers“ ekipos. Ten savo namuose be Chriso Paulo žaidusį „Suns“ įveikė Los Andželo „Clippers“ 120:114(21:21, 36:33, 36:39, 27:21).

Likus mažiau nei 2 minutėm iki rungtynių pabaigos jau „Suns“ pirmavo ant 10 taškų, tačiau tuomet „Clippers“ spurtavo 8:0 ir vėl atkūrė intrigą, tačiau tuomet Devinas Bookeris sumetė savo baudas, Los Andželo klubas savo metimą prametė ir „Suns“ pirmą mačą laimėjo.

Į priekį šiame mače Fynikso komandą vedė fenomenaliai sužaidęs Devinas Bookeris, kuris surinko trigubą dublį(40 taškų, 13 atkovotų kamuolių bei 11 rezultatyvių perdavimų). „Clippers“ ekipos negelbėjo ir 34 Paulo George'o taškai.