„Hawks“ svečiuose išplėšė pirmąsias serijos rungtynes prieš „Bucks“ © Unsplash nuotr.

Atlantos „Hawks“ šią naktį su Milvokio „Bucks“ pradėjo Rytų konferencijos finalą.

Pirmosiose rungtynėse Milvokio „Bucks“ savo namuose po atkaklios kovos nusileido Atlantos komandai 113:116(28:25, 31:29, 26:34, 28:28).

Trae Youngo vedama Atlantos komanda priešpaskutinę rungtynių minutę dar turėjo 4 taškų deficitą, tačiau tuomet tritaškį įmetė Johnas Collinsas, dvitaškį pridėjo Clintas Capela, savo baudus metimus sumetė Trae Youngas ir „Hawks“ pranašumas išaugo iki 3 taškų.

Vėliau dar šansą turėjo Khrisas Middletonas išplėšti pratęsimą, tačiau metimas skriejo pro šalį.

Į pergalę „vanagus“ vedė fenomenalų pasirodymą surengęs Trae Youngas. 22–ejų amerikietis įmetė 48 taškus, atidavė 11 rezultatyvių perdavimų bei atkovojo 7 kamuolius.

Tuo tarpu, Milvokio negelbėjo net ir Giannio Antetokounmpo bei Jrue Holiday surinkti atitinkamai 34 bei 33 taškai.