I. Brazdeikio debiutas rinktinėje pažymėtas pralaimėjimu Latvijai © LTU basketball nuotr.

Latvijoje įvyko ilgai lauktas Igno Brazdeikio debiutas vilkint Lietuvos rinktinės marškinėlius. Tiesa jis buvo paženklintas pralaimėjimu. Lietuviai 52:70 (15:16, 16:15, 12:19, 9:20) nusileido kaimynams latviams.

Rungtynės prasidėjo lygiai. Tašką į tašką vykęs ketvirtis baigėsi 16:15 Latvijos naudai.

Antrajame kėlinyje vyko panašiai kaip pirmas. Rezultatas buvo lygiai toks pat (16:15), tik šį kartą Lietuvos naudai. Į pertrauką komandos išėjo esant lygiam rezultatui (31:31).

Po pertraukos solidžiau atrodė Latvijos krepšininkai, kuriuos į priekį vedė puolėjas A. Gražulis. Prieš lemiamą ketvirtį kaimynai įgijo 7 taškų persvarą (50:43).

Ketvirtajame kėlinyje dominavo latviai. Po R. Lomažo taškų su pražangą komandas jau skyrė 15 taškų (58:43). Šeiminkavę Latvijos krepšininkai užtikrintai užbaigė rungtynes ir iškovojo solidžią pergalę.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė Ignas Brazdeikis pelnęs 13 taškų, Eigirdas Žukauskas surinko 7 taškus.

Latviams daugiausiai surinko R. Lomažas – 15, A. Gražulis surinko 13.