I. Brazdeikis: „Turime pasitikėti tuo darbu, kurį atliekame“ © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienio vakarą žais dešimtąsias šio sezono rungtynes Eurolygoje. Valensijoje žalgiriečiai pratęs šios savaitės dvikovų Ispanijoje seriją ir susitiks su Valensijos „Basket“ klubu.

Prieš susitikimą su „Žalgiris TV“ bendravęs Ignas Brazdeikis kalbėjo apie svarbiausius būsimos dvikovos akcentus.

„Treniruotė buvo gera, visi kartu stipriai padirbėjome. Bandėme ištaisyti klaidas, kurios buvo praėjusiose rungtynėse bei jau žiūrime į būsimą dvikovą. Reikia tiesiog nesustoti žaisti. Sezonas ilgas, todėl bus ir pakilimų, ir nuosmukių. Eurolygoje žaidžia daug gerų komandų. Turime pasitikėti tuo darbu, kurį atliekame, turime tikėti savimi ir treneriais“, – teigė I. Brazdeikis.

Valensijos klubas, kaip ir trečiadienį su „Žalgiriu“ žaidusi Vitorijos „Baskonia“, mėgsta greitą krepšinį bei patenka tarp keturių daugiausiai atakų per rungtynes organizuojančių Eurolygos klubų. Tą pabrėžė ir Brazdeikis. Jis pridūrė, kad žalgiriečiai nekreips dėmesio į tai, kad varžovai, antradienį namuose kovoję prieš Madrido „Real“, turėjo viena diena daugiau be Eurolygos rungtynių.

„To negalime naudoti kaip pasiteisinimo, to ir nedarysime, – aiškino I. Brazdeikis. – Valensijos komanda mėgsta greitą krepšinį, jie turi kibius gynėjus, spaudžiančius varžovus su kamuoliu. Tad žaisime prieš dar vieną tokią ispaniško krepšinio stiliaus komandą. Stilius, kuriame daug spaudimo žaidėjui su kamuoliu ir didžiulis greitis. Turime būti tam pasiruošę.“

Penktadienio vakarą I.Brazdeikis rungtynėse susidurs ir su buvusiu savo komandos draugu varžovų gretose Jaredu Harperiu. 25-erių 178 cm ūgio amerikietis kartu su žalgiriečiu sezoną rungtyniavo Niujorko „Knicks“ gretose. Kaip ir I. Brazdeikis, J. Harperis žaidžia savo pirmą sezoną Europoje.

„Taip, abu Niujorke turėjome gerų akimirkų. Smagu jį dabar matyt Eurolygoje. Abu esame Eurolygos naujokai. Manau, kad jis prie Eurolygos lygio prisitaikys puikiai, jis yra puikus žaidėjas, labai greitas, galintis organizuoti žaidimą. Linkiu jam visko, ko geriausia. Žiūrėsime, kaip viskas bus“, – kalbėjo I. Brazdeikis.

Kauno „Žalgirio“ ir Valensijos „Basket“ rungtynės prasidės penktadienį 21.45 val. Lietuvos laiku.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos