Iki paskutinės minutės kovojęs „Žalgiris“ krito prieš „Fenerbahce“ © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (15-15) Stambule kovojo iki pat galo, tačiau galiausiai krito prieš „Fenerbahce“ (18-12).

Turkijos sostinėje „Žalgiris“ rezultatu 79:87 (16:22, 19:24, 20:19, 24:22) pralaimėjo.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai ganėtinai gerai tvarkėsi pirmoje rungtynių pusėje, tačiau itin skaudus buvo „Fenerbahce“ spurtas pačioje antrojo kėlinio pabaigoje – 35:46.

11:0 spurtavusi Stambulo komanda prieš pertrauką susikrovė būtent 11 taškų pranašumą.

Arčiau „Žalgiriui“ pavyko priartėti tik pačioje rungtynių pabaigoje. 2+1 situaciją išnaudojęs Kevarriusas Hayesas sumažino deficitą iki 4 taškų – 79:83.

Sekančioje atakoje kauniečiai gynėsi gerai, tačiau Achille Polonara padarė klaidą gynyboje – prasižengė prieš Nigelį Hayesą, kuris metė tritaškį. Tai buvo antra tokia italo klaida šiose rungtynėse.

N. Hayesas sėkmingai realizavo 2 baudos metimus, susižėrė rungtynių MVP laurus ir iškovojo savo komandai pergalę.

Iki reguliariojo sezono pabaigos liko 4 rungtynės. „Žalgiris“ vis dar yra geroje pozicijoje, norint dalyvauti atkrintamosiose, tačiau veikiausiai reikės laimėti visas rungtynes, norint pasiekti tokį tikslą.

• Sirgalius (IP: 2e6edf39c)