Ispanijos ir Vokietijos mūšis baigėsi lygiosiomis © AFP nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose pasaulio čempionato F grupės rungtynėse Ispanija rezultatu 1:1 sužaidė su Vokietijos futbolininkais.

Vokiečiai sugėjo pasiūsti kamuolį į vartus baigiantis pirmąjam kėliniui, tačiau šis Antonio Rudigerio taiklus smūgis buvo anuliuotas po VAR peržiūros.

62 minutę ispanai išsiveržė į priekį. Alvaro Morata nuginklavo oponentų vartininką Manuelį Neuerį ir rezultatas tapo 1:1.

Tačiau, vokiečiai taip lengvai rankų nenuleido ir 83 minutę pelnė išlyginamąjį įvartį. Niclasas Fullkrugas galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus.

Trečiame ir lemiame ture Vokietijos futbolininkai norint patekti į aštuntfinalį žūtbūt turės nugalėti Kosta Riką ir tikėtis, jog Japonija nepasieks pergalės prieš ispanus. Įdomu tai, kad Kosta Rikos ir Japonijos pergalių atveju tiek ispanai, tiek vokiečiai paliktų čempionatą grupių etape.