Įspūdingą tritaškį pataikęs J. Morrisas padovanojo svarbią pergalę „Lietkabeliui“ © LKL.lt nuotr.

Jamelas Morrisas įspūdingu tritaškiu išplėšė svarbią pergalę Panevėžio „Lietkabelio“ (7-7) ekipai.

Nenando Čanako auklėtiniai 87:84 (27:28, 16:18, 21:21, 23:17) parklupdė Venecijos „Umana Reyer“ (7-7).

Komandos nuo pat rungtynių pradžios žaidė puolimu paremtą krepšinį, o „Lietkabelis“ vedamas Jamelo Morriso turėjo 3 taškų deficitą po 2 kėlinių (43:46).

Komandos taškas į tašką kovėsi iki pat rungtynių pabaigos.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Nikola Popovičius baudos metimu sušvelnino deficitą iki 2 taškų (76:78).

Likus 21 sekundei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos varžovai išlygino rezultatą (84:84).

Jamelas Morrisas smeigė tritaškį paskutinę sekundę ir išplėšė pergalę „Lietkabeliui“.

Panevėžiečius į pergalę vedė rungtynių herojus Jamelas Morrisas pelnęs 28 taškus, Gyorgi Golomanas pridėjo 14.