Italijoje – T. Dimšos tritaškių lietus ir puikus O. Olisevičiaus pasirodymas © FIBA nuotr.

Italijos aukščiausiame divizione, „Lega A“ pirmenybėse šį sezoną žaidžia 6 lietuviai ir 4 iš jų labai gerose komandose.

Tiesiog fantastiškai rungtynėse prieš Tortonos „Basket“ pasirodė Tomas Dimša. Gynėjas vedė į priekį Trevizo „Nutribullet“ ekipą ir per 25 minutes pelnė 28 taškus bei pataikė 8 tritaškius iš 10 bandymų. Taip pat „Žalgirio“ paskolintas gynėjas atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 3 kamuolius.

Trevizo „Nutribullet“ šias rungtynes laimėjo 92:77 (17:15, 23:20, 30:18, 22:24).

Tikrai gerą pasirodymą už Emilijos Redžo „UnaHotels“ ekipą surengė ir Osvaldas Olisevičius. Lietuvis per 31 minutę pelnė 18 taškų (6/11 dvit., 0/3 trit., 4/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 17 naudingumo balų.

Emilijos Redžo komanda išvykoje 81:80 (28:23, 18:12, 18:26, 17:19) įveikė Bolonijos „Fortitudo“ ekipą.

Pirmajame ture Eimantas Bendžius už Sasario „Dinamo“ įmetė 10 taškų, o Martynas Echodas už Venecijos „Reyer“ – 7 taškus ir atkovojo 8 kamuolius.

Arnas Velička su Napolio „Basket“ klubu 10 taškų skirtumu pralaimėjo Eurolygos Milano „Armani“ komandai, o lietuvis surinko 12 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.