J. Valančiūnas pasižymėjo tritaškiais ir galingu žaidimu po krepšiais, o „Pelicans“ iškovojo pergalę © USA Today Sports nuotr.

Po pertraukos sugrįžo reguliarios NBA lygos kovos, kuriose šį kartą puikiai pasirodė Jonas Valančiūnas su atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (34-22) ekipa. Pastaroji namuose pranoko Hjustono „Rockets“ (24-31) krepšininkus.

Galutinis rezultatas 127:105 (31:27, 32:23, 38:29, 26:26).

Pirmame kėlinyje vyko tolygi kova, tačiau „Pelicans“ sugebėjo susikurti nedidelį pranašumą. Vėliau jį pavyko padidinti ir į ilgąją pertrauką išeiti dviženkliu skirtumu tarp komandų. Antroje rungtynių dalyje situacija nesikeitė ir lietuvio komanda pasiekė užtikrintą pergalę.

J. Valančiūnas per 28 minutes praleistas aikštėje pelnė 20 taškų (2/2 tritaškiai, 7/10 dvitaškių), atkovojo 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir perėmė kamuolį.

„Pelicans“: CJ. McCollumas 28, Z. Williamsonas 27, H. Jones 17.

„Rockets“: A. Thompsonas 22, A. Sengunas 20, C. Whitmore 13.