J. Valančiūnas smeigė 5 tritaškius ir atvedė „Pelicans“ į pergalę © USA Today Sports nuotr.

NBA lygos 2021-2022 sezonę trečią pergalę pasiekė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (3-14), kuri namuose nugalėjo Los Andželo „Clippers“ (9-7), o mūsiškis surengė galingą pasirodymą pažymėtą tritaškiais metimais.

Galutinis rezultatas 94:81 (16:29, 27:26, 29:14, 22:12).

Pirmasis ketvirtis namų ekipai nesiklostė ir svečiai solidžiu atstumu atitrūko į priekį. Tiesa, antrame kėlinyje žaidimas tapo lygus ir abi ekipos sėkmingai rinko taškus. Po ilgosios pertraukos lietuvis su komandos draugais įjungė uraganinį puolimą, o tuo tarpu „Clippers“ strigo puolime ir po sėkmingo trečio ketvirčio laukė panašus paskutinis rungtynių kėlinys, kuris atvedė į pergalę „Pelicans“ komandą.

J.Valančiūnas per 38 minutes surinko 26 taškus (5/10 dvit., 5/9 trit., 1/2 baud.), jis taip pat atkovojo 13 kamuolių, 1 perėmė ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei kartą suklydo.

Penki tritaškiai yra asmeninis lietuvio rekordas NBA lygoje.

Prie pergalės prisidėjo J. Hartas su 19, Brandonas Ingramas 17, Kira Lewisas 16 taškų.

Pralaimėtojų gretose P. George’as pelnė 19, Nicolas Batumas 12, Isaiah Hartensteinas ir Terance’as Mannas – po 11.