J. Valančiūnas su B. Ingramu atnešė pergalę „Pelicans“ © USA Today Sports nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone dar vieną pergalę iškovojo lietuvio atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-16), kuri šį sezoną negali pasigirti sėkmingu žaidimu. Jonas Valančiūnas namuose su komandos draugais pranoko Vašingtono „Wizards“ (11-7).

Galutinis rezultatas 127:102 (36:27, 36:23, 23:23, 32:29).

Jau pirmame kėlinyje kaip įprasta „Pelicans“ žaidė sėkmingai ir susikūrė pranašumą, kuri pavyko sėkmingai padidinti ir antrame ketvirtyje, kas leido užtikrintai pirmauti. Po ilgosios pertraukos varžovai sugebėjo pristabdyti mūsiškio ekipos puolimą, tačiau dėl pergalės pakovoti nepavyko.

J.Valančiūnas per 24 minutes surinko 21 tašką (6/14 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 6/6 baudų metimų), taip pat atkovojo 11 bei prarado 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 2 sykius prasižengė.

Jam talkino B. Ingramas, kurio sąskaitoje 26 taškai, J. Hardas pridėjo 16.

Tuo tarpu pralaimėtojų komandoje B. Bealas pelnė 23, R. Neto 13, S. Dinwiddie 11.