J. Valančiūnas su komanda patyrė dar vieną pralaimėjimą © AP nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezonas ir toliau nesiklosto sėkmingai lietuvio atstovaujamai Naujojo Orleano „Pelicans“ (3-16), kurie nusileido Minesotos „Timberwolves“ (8-9) krepšininkams.

Galutinis rezultatas 96:110 (29:28, 21:38, 19:23, 27:21).

Pirmame kėlinyje komandos dar žaidė lygiai, tačiau antrame ketvirtyje Minesotos atstovai pabėgo į priekį demonstruodami uraganinį puolimą bei puikią gynybą. Po ilgosios pertraukos rezultatyvumas iš abiejų komandų sumenko, tačiau pergalės iš rankų „Timberwolves“ nepaleido.

Jonas Valančiūnas per 19 minučių pelnė 13 taškų (5/12 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir 5 sykius pažeidė taisykles.

W. Hernangomezas pridėjo 19, N. Alexanderis-Walkeris 14 taškų.

Nugalėtojų gretose K.A. Townsas pelnė 28, A. Edwardsas 18, J. Vanderbitas 16 taškų.