J. Valančiūnas su „Pelicans“ namuose palaužė „Jazz“ © USA Today Sports nuotr.

NBA lygoje nelengvą pergalę namuose pasiekė Naujojo Orleano „Pelicans“ (18-14) ekipa, kuriai atstovauja ir Jonas Valančiūnas. Po atkaklios kovos pavyko nugalėti Jutos „Jazz“ (13-19) krepšininkus.

Galutinis rezultatas 112:105 (39:37, 20:14, 22:25, 31:29).

Abi ekipos kiekvieną ketvirtį buvo arti viena kitos, tačiau šiek tiek geriau žaidė Naujojo Orleano krepšininkai, kurie sugebėjo sėkmingai sužaisti lemiamą kėlinį ir atlaikyti varžovų spaudimą.

J. Valančiūnas per 23 minutes surinko 6 taškus (2/5 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo metimą.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26, C.J. McCollumas 22, Zionas Williamsonas 21, Naji Marshallas ir Larry Nance`as po 9.

„Jazz“: Collinas Sextonas 26, Lauri Markkanenas 24, Walkeris Kessleris 11, Jordanas Clarksonas 10.