J. Valančiūnas surinko dvigubą dublį, tačiau „Pelicans“ krito prieš „Bulls“ © AP nuotr.

NBA lygoje Jonas Valančiūnas su atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (11-10) išvykoje nusileido Čikagos „Bulls“ (7-14).

Galutinis rezultatas 118:124 (29:32, 32:21, 21:36, 36:35).

Per pirmą rungtynių dalį abi komandos turėjo progą pirmauti, o į ilgąją pertrauką pirmaudami išėjo „Pelicans“ krepšininkai. Visgi, antroje rungtynių dalyje geriau žaidė Artūro Karnišovo komplektuota Čikagos „Bulls“ ekipa ir pasiekė nelengvą pergalę.

J. Valančiūnas per 36 minutes pelnė 15 taškų (4/7 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 27, Brandonas Ingramas 23, Herbertas Jonesas 17, Jordanas Hawkinsas 10 taškų.

„Bulls“: Coby White`as 31, DeMaras DeRozanas 24, Ayo Dosunmu ir Torrey Craigas po 15, Patrickas Williamsas 14 taškų.