J. Valančiūnas vedė „Pelicans“ į pergalę prieš „Spurs“ © USA Today Sports nuotr.

NBA lygoje pergalę pasiekė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (11-9), kuri pranoko sunkų sezoną išgyvenančius San Antonijaus „Spurs“ (3-16) krepšininkus.

Galutinis rezultatas 121:106 (32:31, 31:30, 26:20, 32:25).

Pirmieji du ketvirčiai buvo kovingi, tačiau juose minimaliu skirtumu pirmavo mūsiškio komanda. Po ilgosios pertraukos į aikštelę grįžę „Pelicans“ žaidė kur kas geriau už savo varžovus ir susikūrė dviženklį pranašumą su kuriuo ir triumfavo rungtynėse.

J. Valančiūnas per 31 minutę pelbė 24 taškus (9/11 dvit., 0/1 trit., 6/7 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Pelicans“: CJ McCollumas 19, T. Murphy 18, H. Jonesas 17.

„Spurs“:D. Vasellas 14, J. Sochanas 13, Z. Collinas ir J. Champagnie po 12.