J. Valančiūnas vėl buvo solidus, tačiau „Pelicans“ krito iššvaisčiusi pranašumą © AP nuotr.

NBA lygoje ir toliau su sunkumais susiduria lietuvio atstovaujama ekipa, kuri išvaistė didelį pranašumą ir vėl patyrė pralaimėjimą. Jonas Valančiūnas su Naujojo Orleano „Pelicans“ (2-13) išvykoje nusileido Vašingtono „Wizards“ (10-3).

Galutinis rezultatas 100:105 (25:25, 33:16, 22:32, 20:32).

Nors komandos sužaidė pirmą ketvirtį lygiai, tačiau jau antrame mūsiškio komanda sugebėjo puikiai atakuoti krepšį ir susikūrė galigną pranašumą. Tiesa, grįžus į aikštę po ilgosios pertraukos namų komanda pradėjo artėti ir švelninti atsilikimą. Paskutinėje mačo dalyje „Pelicans“ strigo puolime, o pranašumo nebeliko ir rungtynių pabaigoje šeimininkų komandos spurtas atėmė pergalę.

J.Valančiūnas per 37 minutes surinko 16 taškų (5/11 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 3/5 baudų metimų), taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo bei 4 kartus prasižengė.

Rezultatyviausias buvo B. Ingramas su 31 tašku.

Nugalėtojų gretose Spenceris Dinwiddie pelnė 27, Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 18, Montrezlas Harrellas 15 taškų.