J. Valančiūnas vėl buvo vienas iš lyderių, bet „Pelicans“ patyrė sutriuškinimą © AP nuotr.

NBA lygoje ir toliau vyksta 2021-2022 metų sezono kovos, kuriose dalyvauja ir Lietuvos atstovai. Tiesa, nors Jonas Valančiūnas ir vėl pasirodė galingai, tačiau jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (1-7) turėjo pripažinti San Fransisko „Golden State Warriors“ (7-1) pranašumą.

Galutinis susitikimo rezultatas 85:126 (31:38, 19:16, 16:34, 19:38).

Rungtynės prasidėjo nuo aktyvaus žaidimo ir abi ekipos sėkmingai rinko taškus ir nenutolo viena nuo kitos. Nors, pirmą ketvirtį lietuvio ekipa pralaimėjo, tačiau prieš ilgąją pertrauką atsilikimą pavyko sumažinti. Visgi, antroje mačo pusėje „Golden State Warriors“ surengė galingą spurtą ir atitrūko, o vėliau skirtumas tik didėjo ir „Pelicans“ patyrė sutriuškinimą.

J.Valančiūnas buvo lyderis „Pelicans“ ekipoje ir per 31 minutę surinko 20 taškų (7/13 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 3/4 baudų metimų), taip pat  atkovojo 15 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Jordanas Poole‘as su 26 taškais, Stephenas Curry pridėjo 19, Gary Paytonas 17.