J. Valančiūnas vėl pasižymėjo dvigubu dubliu, bet prieš L. Dončičiaus ekipą atsilaikyti nepavyko © AP nuotr.

NBA lygoje dar vieną pralaimėjimą patyrė lietuvio atstovaujama ekipa, kuri per šį 2021-2022 metų sezono kol kas iškovojo tik vieną pergalę. Jonas Valančiūnas su Orleano „Pelicans“ (1-10) neprilygo Dalaso „Mavericks“ (7-3) krepšininkams ir pratęsė pralaimėjimų seriją.

Galutinis rezultatas 92:108 (27:22, 20:29, 22:27, 23:30).

Tiesa, nors pergalės iškovoti nepavyko, bet susitikimas buvo kovingas, o pirmame ketvirtyje pavyko pranokti namų komandą ir susikūrti nedidelį pranašumą. Visgi, Dalaso krepšininkai vedami slovėno Luka Dončičiaus rado būdą kaip žaisti sėkmingiau ir ne tik panaikino atsilikimą, bet ir pradėjo tolti nuo varžovų.

J. Valančiūnas šiame susitikime per 34 minutes surinko 22 taškus (8/13 dvit., 2/3 trit.), taip pat atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau 3 kartus suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles.

Tuo tarpu nugalėtojų gretose Luka Dončičius pelnė 25 taškus, Timas Hardaway’us ir Jalenas Brunsonas pridėjo po 17.

Kol kas Lietuvos atstovas savo komandoje yra vienas iš lyderių, ypatingai, kai daugelis komandos draugų turi traumas.