J. Valančiūnas vėl pasižymėjo dvigubu dubliu, tačiau „Pelicans“ krito prieš „Jazz“ © AP nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone dar vieną pralaimėjimą patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (5-17), kuri nusileido Jutos „Jazz“ (13-7).

Galutinis rezultatas 105:127 (23:37, 22:27, 22:32, 38:31).

Jau pirmame kėlinyje „Jazz“ užtikrintai išsiveržė į priekį susikūrę nemenką pranašumą, o prieš ilgąją pertrauką skirtumas tarp ekipų dar labiau iššaugo. Antroje mačo dalyje situacija nesikeitė, o Naujojo Orleano krepšininkai toliau strigo gynyboje. Tiesa, paskutiniame rungtynių ketvirtyje „Jazz“ atsipalaidavo ir leido „Pelicans“ šiek tiek sušvelninti atsilikimą.

J.Valančiūnas per 22 minutes pelnė 12 taškų (6/7 dvit., 0/4 trit.), taip pat atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei dukart suklydo ir pažeidė taisykles.

Lietuvio komandoje rezultatyviausias buvo J. Hayesas su 15 taškų.

Nugalėtojų gretose D. Mitchellas pelnė 21 tašką, po 20 pridėjo M. Conley ir J. Clarksonas.