J. Valančiūno ir D. Sabonio susitikime abu centrai dominavo, tačiau pergalę šventė „Pacers“ © IndyStar nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone susitiko lietuviškos ekipos, tačiau nors individualus pasirodymai buvo puikūs, bet žiūrovai atkaklios kovos neįšvydo. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (7-11) lengvai pranoko Jono Valančiūno Naujojo Orleano „Pelicans“ (3-15).

Galutinis rezultatas 111:94 (32:19, 26:27, 38:18, 15:30).

Intrigos šiame mače nebuvo, o Indianos krepšininkai vedami D. Sabonio lengvai atitrūko į priekį dviženkliu skirtumu, kuris trečio kėlinio metu iššaugo net iki 32 taškų. Tiesa, „Pelicans“ nepasidavė ir paskutinėje rungtynių dalyje parodė charakterį ir sušvelnino atsilikimą net 15 taškų.

D.Sabonis žaidė ypatingai ilgai, tačiau per 22 minutes pelnė 20 taškų (4/8 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 6/8 baudų metimų), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, taip pat atliko 6 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Tuo tapru J. Valančiūnas per 23 minutes pelnė 19 taškų (7/14 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/2 baudų metimų), taip pat atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir suklydo 2 kartus tiek pat surinko pražangų.