K. Maksvytis: apie pasikeitimus sudėtyje, E. Beržininkaičio atleidimą ir jaunimą rinktinėje © P. Žukausko nuotr.

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis pasidalino mintimis prieš pirmąją treniruotę su „langų“ rinktinės sudėtimi.

„Kažkiek pailsėjau, buvau susiplanavęs šį laikotarpį, kažkiek darbo ir pasiilgau. Pasiruošimas yra komplikuotas, nes jau ketvirtadienį žaidžiame, šiandien normalios treniruotės praktiškai neturėsime. Dvi dienos ir rungtynės“, – sakė K.Maksvytis.

Treneris pakomentavo permainas sudėtyje.

„Kaip jau skaitėte, įvyko keli pakitimai. Norėjome turėti Birutį ir Echodą, pastarasis atkrito kiek anksčiau, o dėl Biručio žinių sulaukiau šeštadienį. Jis žaidė finalo ketvertą su vaistais. Tai buvo papildomas galvos skausmas. Dovis Giedraitis taip pat atkrito. Prisijungė Blaževičius, tad sportuosime su 13 žmonių“, – kalbėjo rinktinės strategas.

K. Maksvytis teigė, kad taurėse žaidę krepšininkai turės mažesnį krūvį treniruotėse.

„Šiandien surinkome visus, bet žaidėjus skelsime į dvi grupes, padarysime atsistatymo treniruotę, o tie, kurie turėjo laisvų dienų, pajudės daugiau“.

Treneris atskleidė, kad su komanda treniruojasi ir Mindaugas Kuzminskas, bet rungtynėse puolėjas nepadės.

„Teko bendrauti, prieš kelias dienas ir prieš taurės rungtynes jis sakė, kad nėra iki galo atsistatęs, bet prisijungė, nes trūko žaidėjų. Matome, kad jis žaidė neblogai, tačiau mane prieš porą dienų įspėjo, kad vis tik nežais“, – sakė treneris.

Rinktinės strategas apžvelgė jaunųjų Ą. Tubelio bei D. Sirvydžio vaidmenis.

„Tubelį matome „ketvirtoje“ pozicijoje didžiąją laiko dalį, nors jis gali žaisti per abi – tai privalumas. Abu jie bus svarbūs, jaunimas, energija – lietuviams patinka jauni žaidėjai“, – sakė specialistas.

Treneris taip pat įvertino ir Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) finalinį ketvertą.

„Pusfinaliai buvo įdomūs, finalai – neįdomiai“.

Treneris paaiškino savo sprendimą atsisakyti asistento E.Beržininkaičio paslaugų.

„Keičiasi žaidėjai, ateina vieni, kiti, rinktinės štabe didžiausią įtaką daro vyr. treneris. Buvo vienas asistentas, dabar prisijungs kitas. Jau nuspręsta, kas jį keis, bet kol kas neskelbsime. „Lange“ jo dar nėra“. 

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos