Karjeros rungtynes sužaidęs M. Krivas atvedė „Žalgirį“ į pergalę © LKL.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (8-2) iškovojo lengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai 92:59 (24:14, 23:13, 25:21, 20:11) sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (3-6).

Žalgiriečiai dominavo visų rungtynių metu, o po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 20 taškų (47:27).

Po pertraukos vaizdas nesikeitė. Kauniečiai sėkmingai didino savo persvarą bei iškovojo lengvą pergalę.

Šiose rungtynėse „Žalgiris“ vertėsi be Kevarriuso Hayeso ir Manto Kalniečio, kurie gydosi smulkias traumas, tuo tarpu Kennanui Evansui buvo suteiktas poilsis.

Žalgiriečius į pergalę vedė karjeros rungtynės LKL sužaidęs Motiejus Krivas. 17-metis pelnė 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių bei iš viso surinko 30 naudingumo balų.

Be Krivo, „Žalgirio“ gretose išsiskyrė Tomas Dimša ir Tyleris Cavanaugh pelnę po 14 taškų, Ignas Brazdeikis pridėjo 11.

Pasvalio ekipoje, Ignas Vaitkus pelnė 17 taškų, Justas Furmanavičius pridėjo 12.