Kauno „Žalgiris“ pasirašė ilgalaikę sutartį su L.Lelevičiumi © FIBA.com nuotr.

Didelį dėmesį jaunųjų talentų ugdymui skiriantis Kauno „Žalgiris“ susiejo ateitį su vienu perspektyviausių savo kartos šalies krepšininkų Liutauru Lelevičiumi.

18-metis žaidėjas su Lietuvos čempionų klubu sudarė naują ilgalaikę sutartį ir toliau sieks įsitvirtinti Kauno „Žalgirio“ sistemoje.

Keliose pozicijose galintis žaisti L.Lelevičius rungtyniauja Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), kurioje su „Žalgiris-2“ komanda šiuo metu žengia ketvirtoje pozicijoje.

Vidutiniškai rinkdamas po 12,9 taško jis yra rezultatyviausias ekipos narys šiame NKL sezone, o prie viso to dar prideda po 4,3 atkovoto kamuolio ir po 2,2 rezultatyvaus perdavimo.

„L.Lelevičiaus galimybėmis niekada neabejojome, o šiemet jis demonstruoja tai, ko iš jo ir tikimės. Tai vis dar jaunas žaidėjas, tikras kaunietis, pradėjęs savo krepšininko kelią „Žalgirio“ akademijoje, po to buvęs „Žalgiris-3“ komandos kapitonu. Kaip visada, ypatingą dėmesį skiriame savo sistemos auklėtiniams, todėl tikimės, kad savo darbu Liutauras užsitarnaus vietą ir pagrindinėje komandoje“, – sakė Kauno „Žalgirio“ jaunimo programos vadovas Gediminas Navickas.

„Žalgirio“ jaunimo komandoje stabiliai rungtyniaujantis L.Lelevičius sulaukia kvietimų ir į pagrindinės komandos treniruotes.

„Ilgalaikė sutartis tapo savotišku mano sunkaus darbo įvertinimu, kuriuo labai džiaugiuosi. Esu kaunietis, kasmet jaučiu, kad tobulėju, todėl yra labai gera likti čia ir toliau. Jauniems žaidėjams sudarytos fantastiškos sąlygos, todėl belieka toliau lieti prakaitą treniruotėse ir kryptingai tobulėti“, – Žalgiris.lt sakė L.Lelevičius.

Kiekvienais metais talentingas žalgirietis žengia didelius žingsnius į priekį – karjerą pradėjęs „Žalgiris-3“ sudėtyje Regionų krepšinio lygoje (RKL),  praėjusį sezoną jis debiutavo NKL pirmenybėse, o šiemet yra komandos lyderis. Jo žaidimo laikas išaugo kone dvigubai, o rezultatyvumas šoktelėjo keturis kartus.

Pernai L.Lelevičius apie save garsiai pranešė Eurolygos jaunimo turnyre Turkijoje, kai per rungtynes vidutiniškai rinko po 18,8 taško, iš toli atakavo 61 proc. taiklumu, atkovojo po 6 kamuolius ir rinko vidutiniškai po 22,8 naudingumo balo.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos