Kauno „Žalgiris“ patyrė dar vieną pralaimėjimą Eurolygoje © zalgiris.lt nuotr.

Eurolygoje prasidėjo dar viena dviguba savaitė, kuri garantuoja dviguba dozę susitikimų, tačiau pirmasis nebuvo sėkmingas Kauno „Žalgirio“ ekipai, kuri svečiuose nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (4-2) klubui ir patyrė jau šeštą pralaimėjimą iš eilės.

Galutinis rungtynių rezultatas 62:76 (20:16, 10:23, 16:19, 16:18).

Jau pirmo kėlinio pradžioje kauniečiams kilo problemų, o varžovai sugebėjo susikūrti nemenką pranašumą. Tiesa, A. Milaknio tritaškių dėka dar pavyko atsilikimą ne tik panaikinti, bet ir išsiveržti į priekį, tačiau išlaikyti gero tempo neišėjo, o antrame ketvirtyje varžovai vėl pradėjo tolti. Po ilgosios pertraukos niekas nepasikeitė ir skirtumas tarp ekipų tik didėjo.

Paskutinė susitikimo dalis buvo kovinga, tačiau Tel Avivo krepšininkai nemažino apsukų ir išlaikė iniciatyvą savo rankose.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo A. Milaknis su 17 taškų, J. Nebo pridėjo 10, N. Giffey 9.

Nugalėtojus į pergalę vedė D. Williamsas, kurio sąskaitoje 17 taškų, J. Nunally 15, A. Zizic 14.

Penktadienį kauniečių lauks Stambulo "Anadolu Efes" ekipos iššūkis.