Kauno „Žalgiris“ sutriuškino Šiaulių krepšininkus © „Žalgiris.lt“ nuotr.

Lietuvos krepšinio čempionate „Betsafe-LKL“ dar vieną pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris“ (6-0), kuris lengvai susitvarkė su Šiaulių „Šiauliai-7bet“ (2-3) ir toliau žygiuoja pirmoje vietoje lentelėje. Šis laimėtas susitikimas buvo jau 6-asis iš eilės kauniečiams, kurie -svečiuose rezultatu 64:97 (19:21, 10:27, 21:22, 14:27) laimėjo.

Pirmame kėlinyje abi ekipos žaidė sėkmingai ir pavyko išpildyti savo atakas, tačiau laikui einant į pabaigą priekyje buvo jau „Žalgiris“. Tiesa, „Šiauliai“ po sunkios ketvirčio pabaigos užstrigo ir antrojoje partijoje atsiliko jau dviženkliu skirtumu.

Po ilgosios pertraukos Šiaulių krepšininkai rodė kovingumą ir neleido dar labiau atitrūkti svečiams iš Kauno. Paskutinis ketvirtis vėl klostėsi kaip antrasis ir kur kas sėkmingiau LKL čempionams, kurie nušlavė varžovus ir išliko nepralaimėję šiame sezone.

Susitikime traumą patyrė E. Mudiay, tačiau jos rimtumą pavyks sužinoti tik atlikus tyrimą.

Kauno „Žalgiris“: Tyler Cavanaugh 15, Lukas Lekavičius 14, Karolis Lukošiūnas 12, Marek Blaževič ir Artūras Milaknis pridėjo po 11.

„Šiauliai-7bet“: Jonathan Elmore 16, Martynas Varnas 12, Gerald Armwood 10.