Ketvirtfinalis: Graikija – Vokietija (tiesiogiai internete) © FIBA nuotr.

Europos čempionate – lemiamų kovų metas. Čempionato ketvirtfinalyje susitinka vieni iš čempionato favoritų graikai ir turnyro šeimininkai vokiečiai.

Graikijos rezultatai

Graikai rungtyniavo C grupėje, kurioje nepatyrė nei vieno pralaimėjimo bei užėmė pirmąją vietą.

Pirmosiose grupės rungtynėse graikai po atkaklios kovos susitvarkė su Kroatija (89:85).

Vėliau sekė sunki pergalė prieš grupės šeimininkus italus (85:81).

Trečiosiose rungtynėse graikai ilsino Giannį Antetokounmpo, bet ir be jo pagalbos lengvai įveikė britus (93:77).

Graikai 2 kėlinius vargo su ukrainiečiais, bet po pertraukos varžovus sutriuškino (99:79).

Grupės etapą graikai uždarė lengva pergale prieš Estiją (90:69).

Aštuntfinalyje graikai turėjo labai daug problemų prieš Čekijos rinktinę, bet ketvirtajame kėlinyje juos palaužė ir pateko į ketvirtfinalį (94:88).

Vokietijos rezultatai

Vokietija rungtyniavo mirtininkų B grupėje ir užėmė antrąją vietą iškovodami 4 pergales ir patirdami vienintelį pralaimėjimą.

Vokiečiai Europos pirmenybes pradėjo pergale prieš Prancūzijos rinktinę (76:63).

Antrosiose rungtynėse vokiečiai po ilgosios pertraukos susitvarkė su bosniais (92:82).

Trečiosiose rungtynėse turnyro šeimininkai iškovojo pergalę dramatiškame trileryje prieš lietuvius (109:107).

Vienintelį pralaimėjimą grupės etape vokiečiai patyrė prieš Europos čempionų titulą ginančius slovėnus (80:88).

Grupės etapą vokiečiai užbaigė lengva pergale prieš pergalių neiškovojusią Vengriją (106:71).

Aštuntfinalyje vokiečiai išvaistė 24 taškų pranašumą prieš juodkalniečius, bet sugebėjo išlaikyti trapų pranašumą bei švęsti pergalę (85:79).

Tarpusavio rungtynių rezultatai

Nuo 2013 metų Vokietija ir Graikija susitiko 4 kartus. Visas ketverias rungtynes laimėjo graikai.

2013 metais rinktinės sužaidė dvejas rungtynių rungtynes. Pirmąsias triuškinančiai laimėjo graikai (80:52). Tuo tarpu antrosiose rungtynėse skirtumas buvo mažesnis, bet vis tiek didelis (78:62).

2018 metais rinktinės susitiko atrankoje į 2019 metais įvykusį pasaulio čempionatą.

Namuose žaidę graikai 92:84 palaužė vokiečių pasipriešinimą. Tuo tarpu atsakomosiose rungtynėse Vokietijoje aikštės šeimininkai dar atkakliau priešinosi savo varžovams, bet vėl teko pripažinti graikų pranašumą (69:63).

Graikija – Vokietija rungtynių transliacija

Rungtynes tarp Graikijos ir Vokietijos bus galima stebėti internetinėse platformose TV3 play ir GO3, rungtynes taip pat transliuos TV3 kanalas. Rungtynių pradžia – antradienį, 21:30 val.