Konfliktais pažymėtose rungtynėse – „Ryto“ pergalė prieš „Neptūną“ (VIDEO) © STOP kadras

Pirmasis sezono susitikimas tarp Vilniaus „Ryto“ ir Klaipėdos „Neptūno“ buvo pažymėtas konfliktais bei svečių iš Vilniaus pergale.

„Neptūnas“ namuose 81:89 (17:24, 19:13, 12:30, 33:22) nusileido „Ryto“ komandai.

Šiose rungtynėse labai svarbus buvo trečiasis kėlinys, kuomet svečiai iš Vilniaus pabėgo ir kėlinį laimėjo 30:12.

Tiesa, rungtynių pabaigoje „Neptūnas“ sugebėjo grįžti. Klaipėdiečiai spurtavo 9:2 ir sumažino atsilimą iki 4 taškų (81:85). Vis dėl to „Rytas“ jau šio pranašumo iš rankų neišleido.

Rungtynių pabaigoje taip pat įvyko keletas konfliktų: Deividas Gailius kibo į atlapus vilniečių puolėjui Gyčiui Radzevičiui, o Klaidas Metrikis susikibo su Arnu Butkevičiumi.

Klaidas Metrikis už savo išsišokimą susilaukė net diskvalifikacinės pražangos iš arbitrų.

Tai buvo jau ketvirtoji „Ryto“ pergale naujajame LKL sezone. Tuo tarpu, Klaipėdos „Neptūnas“ įsirašė jau net ketvirtąjį pralaimėjimą. Klaipėdiečiai po 5 turų turi vos 1 pergalę.