Krepšinio rungtynės Lietuva – Vengrija (tiesiogiai internete) © P. Žukausko nuotr.

Lietuvos krepšinio rinktinė tęsia pasirodymą Europos krepšinio čempionate. Pralaimėti nebeturintys teisės lietuviai susitinka su taip pat be pergalių žygiuojančia Vengrijos rinktine.

Lietuviai 87:64 (22:18, 26:15, 27:19, 12:12) užtikrintai susitvarkė su Vengrijos rinktine

Lietuvos rezultatai

Pirmosiose čempionato rungtynėse lietuviai po atkaklios kovos nusileido slovėnams (85:92).

Po šių rungtynių sekė apmaudus pralaimėjimas prancūzijos rinktinei (73:77).

Trečiosiose grupės rungtynėse lietuviai dalyvavo milžiniškoje dramoje. Teisėjų klaidomis ir dvejais pratęsimais pažymėtose rungtynesė teko pripažinti vokiečių pranašumą (107:109).

Vengrijos rezultatai

Vengrai čempionatą pradėjo nuo pačių svarbiausių rungtynių pirmenybėse. Vengrija pralaimėjo prieš Bosnijos ir Hercegovinos rinktinę (85:95) ir po šito pralaimėjimo buvo beveik susitaikiusi su čempionato pabaiga po grupių etapo.

Sekančiose rungtynėse vengrai nesulaikė Luka Dončičiaus ir visos Slovėnijos rinktinės puolimo ir pralaimėjo 88:103.

Atkakliausias rungtynes vengrai žaidė prieš Prancūziją. Ketvirtajame kėlinyje sugrįžimą organizavę vengrai turėjo pripažinti varžovų pergalę (74:78).

Tarpusavio rungtynės

Lietuviai ir vengrai tarpusavyje yra susitikę 3 kartus. Visas rungtynes laimėjo Lietuva.

Lietuvos ir Vengrijos rinktinės buvo susitikusios atrankoje į 2019 metais vykstantį pasaulio čempionatą.

Pirmąsias rungtynes po atkaklios kovos 80:75 laimėjo lietuviai. Tuo tarpu antrosios rungtynės Vengrijoje baigėsi Lietuvos rinktinės triuškinančia pergale (73:50).

Paskutinį kartą rinktinės susitiko prieš šį Europos čempionatą. 2023 metų atrankoje į pasaulio taurę, lietuviai 88:78 nugalėjo savo būsimus varžovus.

Lietuva – Vengrija rungtynių transliacija

Rungtynės tarp Lietuvos ir Vengrijos rinktinių bus transliuojamos TV3 kanalu bei internetinėse platformose TV3 Play ir GO3. Rungtynių pradžia – antradienį, 18:15 val.