L. Dončičius dominavo, o slovėnai po pratęsimo palaužė serbus © fiba.com nuotr.

Europos krepšinio čempionatui besiruošiančios Slovėnijos ir Serbijos rinktinės sužaidės draugiškas rungtynes tarpusavyje.

Rungtynes, po pratęsimo 97:92 (17:21, 28:21, 22:23, 19:21, 11:6) laimėjo busimi Lietuvos varžovai čempionate slovėnai.

Į pergalę slovėnus vedė NBA superžvaigždė Luka Dončičius. „Mavericks“ žvaigždė per 34 minutes pelnė net 34 taškus. Slovėnų lyderis taip pat pridėjo 6 atkovotus kamuolius, 9 rezultatyvius perdavimus ir 33 naudingumo balus.

Luka Dončičiui geriausiai talkino Mike'as Tobey ir Klemenas Prepeličius. Jie abu surinko po 16 taškų.

Serbijos rinktinės nuo pralaimėjimo neišgelbėjo „Nuggets“ žvaigždė Nikola Jokičius. Aukštaūgis per 32 minutes pelnė 26 taškus, atkovojo 12 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą.

Serbijos rinktinėje solidžiai rungtyniavo Vasilije Micičius. Gynėjas pelnė 17 taškų ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.